B-Team Corrosion Protection RO Ro   EN En   FR Fr   DE De   IT It   ES Es

Office Assistant (Administrator baze de date)

Daca doresti sa faci parte dintr-o echipa tanara si dinamica, ai absolvit in anul 2014 facultatea, atunci esti persoana pe care o cautam.

Cerinte

- Studii superioare in domeniul Economic, Financiar-Contabil;
- Notiuni contabilitate primara;
- Bune abilitati de operare PC, Cunostinte de operare Ms Office (Excel, Word, Outlook);
- Limba Engleza, nivel mediu-avansat (scris, vorbit, citit);
- Persoana pozitiva
- Proactivitate si initiativa;
- Seriozitate si atentie;
- Spirit de echipa, sociabil, punctual, serios;
- Persoana organizata, atenta la detalii, capabila sa-si gestioneze timpul eficient.

Responsabilitati:

- Gestionare baza de date;
- Arhivare;
- Intocmirea de facturi fiscale;
- Tehnoredacteaza diferite materiale;
- Intocmeste registrul de casa, inregistreaza deconturi, dispozitii de plata;

Pentru a va familiariza cu domeniile noastre de activitate puteti accesa:

www.bteam.ro, www.anticoroziv.eu, www.bteam-energy.ro.

Ne puteti trimite CV-urile si pe adresa de e-mail: personal@bteam.ro

*Sprijin acordat in colaborare cu Programul POSDRU, absolventilor promotia 2014, aflati la primul contract de munca

Zusätzliche Details verlangen